Industry 4.0 Meeting Point - spotkanie dla przemysłu
Industry 4.0 Meeting Point, organizowane 3 czerwca br. przez hub4industry, przenosi do sieci realny networking i spotkania 1 na 1. Będzie tak pragmatycznie, jak tylko się da.
Industry 4.0 Meeting Point to całkowicie nowa formuła spotkania online. Jego kluczową wartością są spotkania 1:1 - nie tylko z ekspertami z doświadczonych firm przemysłowych oraz technologicznych, ale także innymi uczestnikami. Wydarzenie przenosi do sieci networking, w jakim do tej pory mogliśmy uczestniczyć na dużych kongresach czy targach. To uczestnicy decydują kiedy, z kim i jakie kwestie chcą poruszyć.
- Cała aktywność biznesowa od kilku miesięcy toczy się sieci - nigdy wcześniej oferta edukacyjna i rozwojowa dostępna online nie była jeszcze tak bogata. Jednak ludzie są już zmęczeni kolejnymi webinarami, które niestety często polegają na kilkugodzinnych, jednostronnych wykładach. Stąd pomysł na Industry 4.0 Meeting Point - wydarzenie, którego kluczową wartością są spotkania i rozmowy 1:1 - mówi Bartosz Józefowski, wicedyrektor Krakowskiego Parku Technologicznego i szef zespołu hub4industry Digital Innovation Hub.
Spotkanie online startuje 3 czerwca o godz. 9:00. Uczestnicy mogą korzystać z blisko 20 slotów, które trwają po 30 minut. W tym czasie mogą umawiać się na spotkania z ekspertami oraz praktykami m.in. z firm: ASTOR (automatyzacja produkcji, robotyzacja), T-mobile (łączność w sieci 5G, campus network), Instytut Kościuszki (cyberbezpieczeństwo) czy BIM Klaster (modelowanie informacji o budynku).
Industry 4.0 Meeting Point to wydarzenie towarzyszące Impact re:action, organizowane przez hub4industry Digital Innovation Hub.
Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez stronę:
https://www.eventbrite.co.uk/e/industry-40-meeting-point-registration-105240601472?aff=staleo
Źródło: Digital Innovation Hub
Najnowsze wiadomości
Polska jest największym eksporterem okien i drzwi w UE. A wyniki branży będą dalej rosnąć
Polska jest największym europejskim producentem okien i drzwi, a także numerem 1 pod względem wartości eksportu wśród krajów UE. W 2020 r., mimo szalejącej pandemii Covid-19, rodzima branża okazała się „koronaodporna”. Widać to szczególnie po wynikach eksportu – wynika z analizy publicznego think tanku Polski Instytut Ekonomiczny. Według danych GUS, w 2020 r. wartość eksportu okien i drzwi wyni
Data: 2021-04-02
Robotyzacja w drukarni. Kto może skorzystać z pomocy mechanicznych pomocników?
Bezobsługowe drukowanie i wycinanie o dowolnej porze dnia i nocy – to główne zalety wdrożenia robotów przemysłowych w dziedzinie poligrafii. Jak przekonują eksperci, roboty oznaczają zwiększoną produktywność, znaczną redukcję kosztów produkcji oraz odciążenie pracowników. Kto może skorzystać z ich pomocy? Choć kojarzą się futurystycznie, roboty przemysłowe to wcale nie taki nowy wynalazek. Ich
Data: 2021-03-30
W lutym produkcja przemysłowa wyższa niż przed rokiem
Jak informuje Główny Urząd Statystyczny (GUS), w lutym br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 2,7% w porównaniu z lutym ubiegłego roku. Jak informuje GUS, w lutym 2020 zanotowano wzrost o 4,8% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego, natomiast w porównaniu ze styczniem br. wzrosła o 4,3%. W okresie styczeń – luty br. produkcja sprzedana przemysłu była o 2,0% wyższa w p
Data: 2021-03-26