Akademia John-a D.
Z początkiem czerwca John Deere Polska rozpoczął kolejną edycję Akademii Polowej - praktycznych prezentacji maszyn prowadzonych w całej Polsce. Akademia to wyjątkowa okazja do zetknięcia się z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w budowie maszyn i osobistego ich sprawdzenia.
Uczestnicy Akademii mają możliwość zapoznania się z maszynami John Deere. Specjaliści wprowadzają gości w tajniki budowy ciągników, ładowaczy i pras, a następnie jest czas na przejazd zestawami maszyn, np. ciągnikiem 5090R z ładowaczem czołowym 583 lub 6534 z prasą 854.
Ciągniki 6930 Premium i 8345R są wyposażone w satelitarne systemy prowadzenia (odpowiednio: AutoTrac Universal 200 i AutoTrac).
Premierową odsłonę podczas Akademii ma natomiast ciągnik najnowszy, pochodzący z "rodziny" serii 5 - 5065E. Ten model był prezentowany po raz pierwszy na targach Agrotech w Kielcach w wersji bezkabinowej. Podczas Akademii John Deere klienci zobaczą go po raz pierwszy z kabiną.
Akademii Polowej towarzyszą przedstawiciele John Deere Credit, którzy służą pomocą w doborze finansowania maszyn, John Deere Lubricants prezentujący gamę olejów i środków smarnych John Deere, a także Trelleborg - firma oferująca ogumienie rolnicze i partnerzy produkujący maszyny uprawowe.
Akademia jest zatem doskonałą okazją do odwiedzin u swojego Dealera, osobistego sprawdzenia maszyn i pozyskania dopasowanej do swoich potrzeb oferty.
Źródło: http://www.farmer.pl
Najnowsze wiadomości
Polska jest największym eksporterem okien i drzwi w UE. A wyniki branży będą dalej rosnąć
Polska jest największym europejskim producentem okien i drzwi, a także numerem 1 pod względem wartości eksportu wśród krajów UE. W 2020 r., mimo szalejącej pandemii Covid-19, rodzima branża okazała się „koronaodporna”. Widać to szczególnie po wynikach eksportu – wynika z analizy publicznego think tanku Polski Instytut Ekonomiczny. Według danych GUS, w 2020 r. wartość eksportu okien i drzwi wyni
Data: 2021-04-02
Robotyzacja w drukarni. Kto może skorzystać z pomocy mechanicznych pomocników?
Bezobsługowe drukowanie i wycinanie o dowolnej porze dnia i nocy – to główne zalety wdrożenia robotów przemysłowych w dziedzinie poligrafii. Jak przekonują eksperci, roboty oznaczają zwiększoną produktywność, znaczną redukcję kosztów produkcji oraz odciążenie pracowników. Kto może skorzystać z ich pomocy? Choć kojarzą się futurystycznie, roboty przemysłowe to wcale nie taki nowy wynalazek. Ich
Data: 2021-03-30
W lutym produkcja przemysłowa wyższa niż przed rokiem
Jak informuje Główny Urząd Statystyczny (GUS), w lutym br. produkcja sprzedana przemysłu była wyższa o 2,7% w porównaniu z lutym ubiegłego roku. Jak informuje GUS, w lutym 2020 zanotowano wzrost o 4,8% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego, natomiast w porównaniu ze styczniem br. wzrosła o 4,3%. W okresie styczeń – luty br. produkcja sprzedana przemysłu była o 2,0% wyższa w p
Data: 2021-03-26