Wyszukaj:
Zaawansowane
Ogłoszeń: 53717
Firm w katalogu: 5053

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ KATALOG MASZYN KATALOG FIRM
Budowlane (10167)
Do drewna (5036)
Do metalu (7795)
Do przetwórstwa tworzyw sztucznych (1232)
Dziewiarskie, kaletnicze, włókiennicze (340)
Opakowaniowe (912)
Poligraficzne (1758)
Rolnicze (17843)
Spożywcze (885)
Transportowe (6203)
Automatyka (468)
Narzędzia (1068)
Usługi (10)
Surowce24.com
Języki:
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
LEASING
DOTACJE
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
FILMY O MASZYNACH
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
bankmaszyn.pl / Wydarzenia / Wiadomosci / To już koniec - dziękujemy za waszą obecność!


To już koniec - dziękujemy za waszą obecność!
2017-09-21

Za nami Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA i odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB. Przez cztery dni trwania targów bardzo dużo się działo, mnóstwo wydarzeń, spotkań biznesowych, rzesze profesjonalistów odwiedziło pawilony ekspozycyjne.

To były bardzo udane targi!

Dziękujemy wystawcom i zwiedzającym za aktywny udział w tym wydarzeniu. Liczymy na Państwa obecność w kolejnej edycji w 2018 r!

Oprócz bogatej oferty wystawienniczej, która obejmowała teren otwarty i 7 pawilonów po brzegi zapełnionych nowoczensymi maszynami i narzędziami, o sile Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA świadczyła idea spotkań, rozmów biznesowych i wymiana doświadczeń. Merytoryczną ich wykładnią były liczne wydarzenia specjalne w formie prezentacji, pokazów i warsztatów.

Współpraca branżowa z Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego zaowocowała przygotowaniem dwudniowego wydania kongresu KOOPDREW, do dyspozycji uczesników były także spotkania B2B na terenie targów ze Stowarzyszeniami Międzynarodowymi, z kolei Stowarzysznie Parkieciarze Polscy przygotowali 4 dni warsztatów parkieciarskich, któr poza praktycznymi pokazami obfitowały również w wystąpienia i prezentacje. W bieżącej edycji na uczestników targów czekały: projekt Drema Dzieciom i Seniorom, Strefa Parkietu wraz z pokazami i warsztatami parkieciarskimi, Strefa Wiedzy i pokazy produkcji mebli ogrodowych we współpracy ze szkołami, Poligon Umiejętności i demonstracje lakiernicze wraz z wykładami, wystawa prac konkursowych Wyczarowane z Drewna, Mistrzostwa Polski We Wbijaniu Gwoździ, seminarium Bezpieczeństwo Maszyn, Strefa Designu i możliwość podziwiania wspaniałych eksponatów oraz mebli wykonanych z drewna, pokazy cięcia ponad dwustuletniej kłody topoli, II Ogólnopolski Kongres Meblarski. Na szczególną uwagę zasługuje projekt charytatywny DREMA Dzieciom i Seniorom, podczas którego udało się wyprodukować 10 kompletów mebli dziecięcych oraz 5 kompletów mebli dla Seniorów, które uroczyście przekazane zostały do fundacji Caritas Poznań, skąd przetransportowane zostaną do najbardziej potrzebujących placówek.

Poznański blok targów dedykowany dla przemysłu drzewnego i meblarskiego to obowiązkowy punkt w kalendarzu wszystkich producentów maszyn i mebli, którzy w innowacji upatrują przewagę konkurencyjną. Na ekspozycji DREMA, Furnica i Sofab swoją nowoczesną ofertę przedstawiło łącznie ponad 500 firm i marek z 26 krajów.

Profesjonalna ekspozycja, atrakcje na stoiskach i świetna komunikacja ze zwiedzającymi sprawiła, że goście odwiedzający targi DREMA opuszczali teren targów bardzo zadowoleni.

Pragniemy podziękować za wielomiesięczne przygotowania do tej wystawy i za Państwa aktywny udział. Cieszymy się, że tworzyli Państwo ten projekt z nami i liczymy, że będą Państwo z nami podczas kolejnej edycji!

Raz jeszcze dziękujemy!!!

Do zobaczenia za rok w terminie 18-21.09.2018 w Poznaniu!Źródło: drema.plSkomentuj na forum
Forum

Copyright @ 2006-2014 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl