Wyszukaj:
Zaawansowane
Ogłoszeń: 53664
Firm w katalogu: 4945

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ KATALOG MASZYN KATALOG FIRM
Budowlane (10179)
Do drewna (5032)
Do metalu (7747)
Do przetwórstwa tworzyw sztucznych (1240)
Dziewiarskie, kaletnicze, włókiennicze (341)
Opakowaniowe (901)
Poligraficzne (1757)
Rolnicze (17843)
Spożywcze (885)
Transportowe (6207)
Automatyka (461)
Narzędzia (1066)
Usługi (5)
Surowce24.com
Języki:
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
LEASING
DOTACJE
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
FILMY O MASZYNACH
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
bankmaszyn.pl / Wydarzenia / Wiadomosci / Horoskop na miesiąc Październik 2016


Horoskop na miesiąc Październik 2016
2016-10-03

Październik tego roku przyniesie nam przede wszystkim wiele prawd i przyspieszy pewne wydarzenia. Przejście Marsa do gwiazdozbioru Koziorożca oraz kwadratura Słońca do 23 października sprawią, że zdamy sobie sprawę z wysokiej potrzeby harmonii i równowagi, zarówno w kwestiach materialnych, jak i w relacjach między nami. Różnice między tymi dwoma sferami będą oczywiste ; łatwiej będzie więc zrozumieć, co można poprawić w zakresie komunikacji, aby osiągnąć dostateczny poziom zaufania w codziennym kontakcie z innymi. Tranzyt Merkurego od 5 do 25 października może spowolnić pewne inicjatywy i zobowiąże nas do powrotu do przeszłości, aby zrozumieć nasze dzisiejsze tendencje. Słońce przez cały miesiąc pozostanie w sekstylu do Wenus, co polepszy atmosferę w rodzinie, warto czasem być bardziej stanowczym, aby uniknąć większych kłótni.

Baran
Wiele zmian czeka Cię w Twoim otoczeniu, które stanie się bardziej wymagające i niezdecydowane. Może dojść do napięć między Tobą a innymi, gdyż nie będą chcieli oni zaakceptować Twoich planów na przyszłość. Uzbrojenie się w cierpliwość stanie się więc koniecznością, aby móc przetrwać ten trudny czas, przynajmniej do 24 października. Mars w kwadraturze do Twojego znaku zmusi Cię do skoncentrowania się na najważniejszych relacjach i na znalezieniu sensu w życiu.
Słońce w opozycji do Twojego znaku zachęci Cię do wzięcia pod uwagę wpływ otoczenia. Pamiętaj, że warto stopniowo pnąć się w górę, a nie działać impulsywnie. Spróbuj najpierw zrozumieć intencje Twoich rozmówców.

Byk
Październik 2016 roku będzie okresem przejściowym, który doprowadzi Cię do ciekawych spostrzeżeń dotyczących codziennego życia i osób z nim związanych. Zdasz sobie sprawę z pewnych ograniczeń, dzięki Słońcu w Twoim symbolicznym Domu. Ten aspekt pozwala Ci na obranie pozycji obserwatora. Zewnętrzne wydarzenia sprawią, że Twoje otoczenie stanie się bardziej niezależne i zróżnicowane. Twoje ambicje wysuną się na pierwszy plan, odczuwasz potrzebę zwiększenia bezpieczeństwa, aby móc polepszyć komfort życia. Będziesz poszukiwać tego w spontaniczny sposób w tym miesiącu. Rozpoczęcie ważnych przedsięwzięć będzie miało miejsce pod koniec miesiąca, od 23 października. Czeka Cię dość trudna walka w życiu towarzyskim i profesjonalnym – potrzebna jest Ci więc wewnętrzna pewność siebie i wytrwałość. Jest to walka, którą wygrasz, jeśli użyjesz tych cech.

Bliźnięta
W październiku być może zużyjesz wszelkie zapasy energii. Przejście Marsa do kwinkunksu do Twojego znaku może spowodować, że zastanowisz się nad długoterminową przyszłością i zignorujesz mniej ważne szczegóły, które do tej pory obciążały Twoje myśli i blokowały ogólną wizję sytuacji. Wenus w kwinkunksie do Twojego znaku do 18 października zepchnie Twoje życie miłosne na dalszy plan, skupiając się przede wszystkim na życiu towarzyskim.
Ten układ planet nie obdarzy Cię specjalnie urokiem, ale konkretną demonstracją Twoich umiejętności. Przejście Słońca do trygonu wobec Twojego znaku ułatwi Ci wyrażanie siebie i rozwój osobisty, kładąc nacisk na Twoje pasje. Jednak od 24 października Merkury, będący w trygonie do Twojego znaku, obdarza Cię łatwością wypowiadania się . Pamiętaj jednak, aby nie zamieniać wszystkiego w ironię i humor !

Rak
Czeka Cię w tym miesiącu dużo nowości w życiu towarzyskim ! Kwadratura Słońca do Twojego znaku aż do 23 października popchnie Cię w kierunku poznania nowych osób i otworzenia się na nowe środowisko i kultury. Wizja przyszłości staje się coraz jaśniejsza dla Twojego umysłu. Jest to idealny czas na rozpoczęcie zmian, zwłaszcza, jeśli czekałeś, aby wreszcie zacząć nowy rozdział w Twoim życiu. W tym wszystkim pomoże Ci Twoje otoczenie ! Przejście Marsa do opozycji do Twojego obszaru zachęci Cię do zmian przyzwyczajeń związanych z Twoim sposobem myślenia. Odkryjesz nowe horyzonty oraz inne punkty widzenia, co może następnie pozytywnie wpłynąć na Twoją karierę, ale również życie intymne. Wenus w trygonie do Twojego znaku aż do 18 października pomoże Ci w stworzeniu luźnej atmosfery !

Lew
Otoczenie w tym miesiącu liczy przede wszystkim na Ciebie w zapewnieniu im bezpieczeństwa, w szerokim tego znaczeniu. Może to dotyczyć pomocy finansowej lub rady – prawdopodobnie zabraknie Ci na czasu na Twoje własne przedsięwzięcia. Słońce w sekstylu do Twojego znaku do 23 października przyspieszy Twoje działania, ale doprowadzi również do nieporozumienia. Zwróć więc uwagę na to, w jaki sposób Twoje informacje są odebrane przez innych. Mars w kwinkunksie do Twojego znaku może doprowadzić Cię do zmęczenia, które będzie wymagać ostrożności. Nie pozwól innym atakować Cię bez przerwy prośbami, znajdź też czas na odpoczynek ! Wenus w kwadraturze do Twojego znaku aż do 18 października obdarzy Cię namiętnością w życiu miłosnym !

Panna
Październik pozwoli Ci na uporządkowanie spraw dotyczących Twojego budżetu. Przejście Słońca do Twojego symbolicznego Domu obdarzy Cię potrzebą znalezienia spokoju w kwestiach finansowych, dzięki czemu przeanalizujesz swoje wydatki i podejmiesz decyzje, aby je zmniejszyć. Mars w trygonie do Twojego znaku doda Ci dyscypliny i chęci bezpośredniego działania, aby osiągnąć postawione sobie w tej sferze cele. Ten układ planet obdarzy Cię również spontanicznością w życiu miłosnym. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja sytuacja w tej sferze, czeka Cię wiele intensywnych sytuacji. Nie spodoba Ci się rutyna, która powoli wkrada się do Twojego życia, więc chętnie dodasz pikanterii do Twojej relacji z ukochaną osobą. Wenus w sekstylu do Twojego znaku aż do 18 października sprawi, że staniesz się bardziej odważny, co korzystnie wpłynie na intensywność tego związku.

Waga
W październiku uda Ci się powrócić do równowagi, zarówno w życiu zawodowym, jak i miłosnym. Słońce w koniunkcji do Twojego obszaru aż do 22 października uświadomi Cię wobec Twoich własnych potrzeb, oraz doda Ci odwagi, aby doprowadzić do tych zmian. Twój zmysł dyplomatyczny jest widoczny w Twoim działaniu, zwłaszcza od 8 października, wraz z przejściem Merkurego do Twojego znaku – ułatwi to komunikację z Twoim otoczeniem. Mars w kwadraturze do Słońca i do Twojego obszaru sprawi, że łatwiej dojdziesz do porozumienia ; nie nadszedł jednak jeszcze czas na rozpoczęcie działań, musisz na to poczekać do przyszłego miesiąca, kiedy Mars znajdzie się w sekstylu do Twojego znaku, i wprowadzać zmiany stopniowo. Te kwestie dodadzą Ci jeszcze więcej wolności w życiu codziennym. Wenus, Twoja symboliczna planeta, w półkwadraturze do Twojego znaku aż do 18 października ustabilizuje życie miłosne.

Skorpion
Ten miesiąc stanie się przyczyną wielu wątpliwości i pytań w Twojej głowie. Słońce w Twoim symbolicznym Domu aż do 22 października może wywołać w Tobie krytykę wszystkich obszarów Twojego życia. Uświadomisz sobie pewne kompromisy, które jednak wydają Ci się wątpliwe. Wstrzemięźliwość innych może Cię w tym miesiącu denerwować... Znajdź czas na dokładne przeanalizowanie swoich relacji, zanim z dnia na dzień zmienisz swoje zachowanie. Wenus w koniunkcji do Twojego znaku do 18 października zwiększy Twoje potrzeby czułości i namiętności. Mars w sekstylu do Twojego obszaru popycha Cię do kierowania się duchem walki w życiu towarzyskim i profesjonalnym – pamiętaj jednak, aby nie wyciągać pochopnych wniosków pod wpływem silnych emocji. Od 22 października komunikowanie z otoczeniem stanie się znacznie łatwiejsze, bądź więc cierpliwy.

Strzelec
Będzie to bardzo bogaty miesiąc, pełen niespodzianek, dzięki relacjom z innymi. Różnorodność Twoich kontaktów wysunie się na pierwszy plan, co pomoże Ci w uzyskaniu obiektywności i we wprowadzeniu zmian związanych z Twoimi oczekiwaniami. Będziesz oczekiwać mniej, za to uzyskasz spokój ducha, dzięki czemu Twoje pomysły zyskają na łagodności. Mars w półkwadraturze do Twojego obszaru zachęci Cię do skupienia się na tym, co jest najważniejsze nie tylko dla Ciebie, ale również dla osób z Twojego otoczenia. Sprawianie sobie samemu przyjemności nie będzie Cię już tak cieszyło ! Słońce w sekstylu do Twojego znaku doprowadzi do rozmów, dzięki którym porzucisz niepotrzebne, blokujące Cię przyzwyczajenia. Jeżeli uprawiasz sport w regularny sposób, Twoja wytrzymałość niebywale wzrośnie. Pamiętaj jednak, aby nie przemęczać się i skupić się na rozciąganiu.

Koziorożec
Październik doprowadzi Cię do zawarcia kompromisów z Twoim najbliższym otoczeniem. Warto wprowadzić zmiany w gronie rodzinnym – powinieneś usunąć napięcie ; uświadomisz sobie, że czasami warto zbagatelizować niektóre szczegóły, aby móc przekazać innym to, co naprawdę ważne. Mars w koniunkcji do Twojego znaku pozwoli Ci wprowadzić zmiany, bez czekania. Rozwój Twojej kariery wysunie się na pierwszy plan od 22 października. Sekstyl Słońca do Twojego znaku i do Plutona w tranzycie obdarzy Cię chęcią bezpośredniego działania, w którym pokażesz swoje talenty i umiejętności. Wenus w sekstylu do Twojego znaku do 18 października sprawi, że łatwiej uzewnętrznisz swoje uczucia. Dodaj do tego więcej pasji, jeśli chcesz, aby ta intensywne emocje zostały zauważone przez ukochaną osobę.

Wodnik
Czeka Cię w tym miesiącu wiele ważnych decyzji do podjęcia w sferze intymnej. Trygon Słońca do Twojego znaku podkreśli potrzebę harmonii i stabilizacji sytuacji z Twoimi najbliższymi. Nie znaczy to jednak, że masz na to ochotę. Okazji do rozmów nie będzie brakować, zwłaszcza podczas trzech pierwszych tygodni. Wenus w kwadraturze do Twojego znaku do 18 października odkryje w Tobie współczucie w sferze przyjaźni. Jeżeli nie znajdziesz czasu na dokładne wysłuchanie Twojego otoczenia, może dojść do sporów. Pod maską nerwowości może kryć się potrzeba radykalnych zmian. Pamiętaj jednak, aby znaleźć we wszystkim złoty środek – nie odkładaj na bok potrzeb Twoich rozmówców, które mogą okazać się niezwykle ważne. Tranzyt Wenus od 18 października stworzy sekstyl do Twojego obszaru i przyniesie Ci pokój w życiu miłosnym.

Ryby
Ten miesiąc wyda się nietypowo ożywiony w relacjach z innymi, a przede wszystkim podczas trzech pierwszych tygodni października, dzięki kwinkunksowi Słońca do Twojego znaku. Mars w sekstylu do Twojego znaku sprawi, że skupisz się na przyjemnościach życia oraz obdarzy Cię odwagą, aby móc w pełni czerpać z życia garściami. Wenus w trygonie do Twojego obszaru aż do 18 października jeszcze bardziej podkreśli ten aspekt, zwłaszcza że ta planeta obdarzy Cię szczęściem, które przyda się w relacjach miłosnych. Nieoczekiwane spotkanie może doprowadzić Cię do szybszego bicia serca ! Merkury od 25 października wpłynie pozytywnie na rozpoczęcie nowego biznesu lub uzyskanie awansu. Nie wahaj się w ostatnim tygodniu misiąca, aby postawić pierwszy krok, który zmieniłby Twoją pozycję w życiu towarzyskim lub finansowym. Jest to idealny moment na rozpoczęcie bliskiemu sercu przedsięwzięcia !Źródło: http://www.moj-codzienny-horoskop.com/horoskop/miesiecznie/pazdziernik-2016/Skomentuj na forum
Forum

Copyright @ 2006-2014 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl