Wyszukaj:
Zaawansowane
Ogłoszeń: 53664
Firm w katalogu: 4945

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ KATALOG MASZYN KATALOG FIRM
Budowlane (10179)
Do drewna (5032)
Do metalu (7747)
Do przetwórstwa tworzyw sztucznych (1240)
Dziewiarskie, kaletnicze, włókiennicze (341)
Opakowaniowe (901)
Poligraficzne (1757)
Rolnicze (17843)
Spożywcze (885)
Transportowe (6207)
Automatyka (461)
Narzędzia (1066)
Usługi (5)
Surowce24.com
Języki:
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
LEASING
DOTACJE
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
FILMY O MASZYNACH
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
bankmaszyn.pl / Wydarzenia / Wiadomosci / HOROSKOP LISTOPAD 2016


HOROSKOP LISTOPAD 2016
2016-11-07

Skorpion 24.10-22.11
Skorpion to znak stały, nieprzejednany, silny i charyzmatyczny. Ma swoje obsesje i mroczne sekrety. Mimo że tego po sobie nie pokazują, Skorpiony są lękliwe, dlatego wolą zaatakować pierwsze, by ubiec przeciwnika. W krytycznych sytuacjach zachowują zimną krew. Bywają skryte, więc do zwierzeń nie są skore. Można im powierzyć każdą tajemnicę – nikomu jej nie zdradzą.
Wenus przebywa w Strzelcu, dlatego poszczęści ci się w miłości, staniesz się bardziej ożywiona, wybaczająca, odetniesz się od przeszłości i wyznaczysz sobie nowe cele. W ich realizacji pomoże ci Mars wędrujący przez zdyscyplinowany znak Koziorożca. Z kolei Merkury
w Skorpionie uwrażliwi cię na rozmaite niuanse i subtelności, zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i w biznesie.
Na przełomie pierwszej i drugiej dekady listopada szykuje się przełom. Merkury przesuwa się do Strzelca, Wenus do Koziorożca, a Mars znajdzie się w Wodniku. Przeorientujesz się wtedy na nowe działania, wpadniesz na ciekawe rozwiązania, przez co pewne sprawy staną się łatwiejsze… Unikaj jednak drażliwych tematów z Wagą, Strzelec może wypomnieć ci dawne przewinienia. Bliźnięta wciągną cię w fascynującą przygodę, a Koziorożec będzie kibicował  twojej karierze.
Miłość i rodzina
Na polu uczuciowym poszczęści ci się jak w bajce. W znaku Wagi przebywa Jowisz, więc na randkach zapanuje wspaniała atmosfera. Będziesz pewna siebie, a świadomość własnej atrakcyjności doda rozmachu twoim działaniom. Pary z długim stażem wybaczą sobie nawet zdradę, pod warunkiem że będą potrafiły szczerze rozmawiać. Miłość, która was łączy, okaże się silniejsza od chwilowych zauroczeń, więc nic nie naruszy trwałości twojego związku, a kryzys może was tylko wzmocnić. Z kolei wolne Skorpiony mogą się obsesyjnie zakochać.
Za siłę i koloryt tego uczucia odpowiada Uran, a jego trygon z Wenus na początku listopada podsyci żar uczuć, ale też spotęguje wahania i wątpliwości.
Kariera i pieniądze
Mars w znaku Koziorożca (do 9 listopada) zapowiada sukcesy zawodowe, zwłaszcza jeśli będziesz umiała odpowiednio dogadać się ze współpracownikami. Szef będzie zmieniał zdanie jak chorągiewka, więc unikaj z nim kontaktu, a już na pewno nie próbuj negocjować w żadnej sprawie. Za to z kolegami z pracy możesz teraz stworzyć wspólny front, który pozwoli ci osiągnąć to, na czym ci zależy. Będziesz jeszcze bardziej wytrwała, konsekwentna i cierpliwa.
Nie jest to jednak dobry czas na nagłe zrywy, bo przekonasz się, że pośpieszne działania przyniosą więcej szkody niż pożytku. Musisz postawić na metodyczność, brać pod uwagę przeszkody, które mogą się pojawić, a nieraz nawet na konieczność stoczenia walki, zwłaszcza wtedy, gdy Mars ustawi się w kwadraturze do Urana (przełom października i listopada).
Zdrowie
Nie duś w sobie emocji i staraj się na bieżąco rozwiązywać problemy, a zwłaszcza konflikty, których bagatelizowanie sprawi, że zaczniesz żyć w coraz bardziej rosnącym napięciu. Nieswoiste objawy i trudne do zdiagnozowania dolegliwości powinny być sygnałem mówiącym o psychicznym podłożu trapiących cię schorzeń.
Merkury przebywający do 11 listopada w twoim znaku pomoże ci w zbliżeniu się do samej siebie, poznaniu własnego wnętrza i swoich potrzeb. Kojąco zadziałają wówczas medytacje, kontemplacje czy spokojne ćwiczenia jogi.

Strzelec 23.11-21.12
Miłość i rodzina
Ktoś z rodzeństwa albo nieco dalszych krewnych wpakuje się w kłopoty, którym ty będziesz starała się zaradzić. Już na początku listopada sekstyl Plutona z Merkurym pozwoli ci znaleźć rozwiązanie, dzięki któremu bliscy wybrną z różnych opresji. Pomożesz im też dostosować się do zaistniałej sytuacji i pokażesz, jak porażkę przekuć w sukces. Z dziećmi z kolei nie będzie łatwo. W czasie pełni Księżyca w znaku Byka (połowa listopada) postawisz kilka spraw na ostrzu noża, lecz żadne z was nie będzie chciało ustąpić.
Kariera i pieniądze
Zrobisz teraz wszystko, żeby wywiązać się z najbardziej ambitnych zadań, a jednak, nawet łapiąc kilka srok za ogon, dasz sobie radę. Twoje osiągnięcia też będą satysfakcjonujące. Dostaniesz to, co chcesz. I chociaż widoków na nowe źródła dochodu nie ma, to pod wpływem Merkurego w twoim znaku (od 12 listopada) z inwencją zagospodarujesz to, czym dysponujesz. Szczegółowe planowanie budżetu domowego pozwoli ci zapanować nad wydatkami. Z każdej bitwy wyjdziesz obronną ręką, o ile nie zmienisz kursu i będziesz trzymała się swoich zasad.
Zdrowie
Nie będziesz w najlepszej formie, zwłaszcza na przełomie października i listopada. Grozi ci bowiem wyczerpanie i obniżony nastrój. Jeśli od dłuższego czasu cierpisz na jakąś chorobę, będziesz musiała nieco wyhamować, inaczej ta dolegliwość zatrzyma cię w domu.
Świetnie dogadasz się z ludźmi, będziesz miała na nich duży wpływ, dlatego z łatwością przekonasz kogo zechcesz do swoich zamierzeń. Pewne sprawy pójdą prościej, jeśli narzucisz sobie większą dyscyplinę.
Koziorożec 22.12-20.01
Miłość i rodzina
Nów Księżyca w znaku Skorpiona, do którego dojdzie pod koniec października, pozwoli ci inaczej spojrzeć na partnera, co zachęci cię do tego, by zrewidować swój stosunek do miłości. Ukochany może cię zaskoczyć, zachowując się inaczej niż zazwyczaj. Raz będzie manifestował swoje humory, kłócąc się o byle co, innym razem podziała kojąco na twoje skołatane nerwy. Jego stanowczość i pomysłowość mogą ci zaimponować, choć na spontaniczne wychodzenie naprzeciw jego potrzebom nie będziesz miała ochoty.
Kariera i pieniądze
Warto zakończyć naglące sprawy, aby później zająć się swoimi stałymi zadaniami. Nic cię nie zaskoczy, bo będziesz przygotowana na każdą ewentualność. Awans, którego inni tak bardzo ci zazdroszczą, wymagał ciężkiej pracy i olbrzymiego doświadczenia. Nie obawiaj się więc, że mogłabyś szybko stracić to, co zyskałaś z takim trudem. Do drugiej dekady listopada, kiedy Mars gości w twoim znaku, nawał pracy nie przytłoczy cię, wręcz przeciwnie – będziesz zadowolona, że masz w czym wybierać i możesz dużo zrobić.
Zdrowie
Wyjątkowo trudno będzie ci teraz opanować zachcianki i zrezygnować z nałogów. Postaw więc na rozsądek, ponieważ balansowanie pomiędzy skrajnościami pociągnie za sobą kolejne ekstrema i tylko pogorszysz sytuację. Koniec więc z głodówkami czy restrykcyjnymi dietami. Do sklepów nigdy nie wchodź głodna.
Trudne sytuacje okażą się twoim żywiołem, choć nie wszystko ci się uda. Uważaj na drobne błędy – okażą się bardzo istotne. Mimo przeszkód warto się zmobilizować i zmierzyć z wyzwaniem.

Wodnik 21.01-19.02
Miłość i rodzina
Zainteresujesz się teraz wyłącznie kimś miłym, kulturalnym i subtelnym, a przede wszystkim z poczuciem humoru. Wenus przebywająca w znaku Strzelca (do połowy listopada) sprzyja romantycznym deklaracjom. Jednak w stałych związkach nie zawsze będzie sielska atmosfera.
Harmonię w relacjach z partnerem popsuje kwadratura Wenus z Neptunem, pod wpływem której pozostaniesz pod koniec października. Dawne problemy znów staną się aktualne. Lepiej więc nie wracać do przeszłości ani na razie za dużo nie zmieniać, bo zamiast coś naprawić, możesz niechcący popsuć.
Kariera i pieniądze
Szczególną rozwagę i ostrożność w kontaktach ze współpracownikami zachowaj w drugiej połowie listopada, kiedy Merkury ustawi się w kwadraturze do Neptuna. W wasze harmonijne dotąd kontakty mogą się wkraść drobne nieporozumienia.
Za to twoja kariera będzie się rozwijała znakomicie. Ciekawe rozwiązania przyniesie Jowisz tworzący pod koniec października sekstyl z Wenus. Z kolei za sprawą Marsa w twoim znaku (od 8 listopada) będziesz miała zapał do odważnych i nowatorskich posunięć.
Zdrowie
Nie bierz niczego na uspokojenie, bo uzyskasz efekt odwrotny do zamierzonego. Twórczo spożytkuj rozpierającą cię energię, a najpóźniej tuż po 10 listopada odwiedź lekarza, do którego wybierasz się już od tygodni. Zadbaj o zdrowie, odpowiedni relaks, masaże.
Dzięki pomocy przyjaznych ludzi zaczniesz szybciej piąć się po szczeblach kariery. Umiejętne nawiązywanie kontaktów i zdolności negocjacyjne
staną się gwarancją sukcesu. Mądrze pokierujesz trudną sprawą.

Ryby 19.02-20.03
Miłość i rodzina
Pod koniec października będziesz dla swojej drugiej połowy nadzwyczaj wyrozumiała, później zaś znajdziesz sposób, by partnera udobruchać i wprawić w dobry nastrój. Jednakże oczekiwania bliskich wobec ciebie mogą być wygórowane i zaczną ograniczać twoją swobodę.
Dostrzeżesz mniej lub bardziej subtelne próby manipulowania tobą i grania na twoich uczuciach. Szczera rozmowa na niewiele się zda, bo z uwagi na Merkurego w Skorpionie (do 12 listopada), zrodzi się tyle emocji, że poczujesz się jeszcze gorzej, i zaczniesz żałować, że w ogóle podjęłaś temat.
Kariera i pieniądze
Mimo że atmosfera w pracy nie będzie najlepsza, to finansowo nic na tym nie stracisz. Wręcz przeciwnie, stwierdzisz, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Z powodzeniem więc wykorzystasz każdą okazję, której inni nie dostrzegają, bo zajęci są toczeniem własnych sporów. W sprawach zawodowych zachowasz się więc rozważnie, dokładnie sprawdzając, co się opłaca, a co nie. Tym sposobem uda ci się zdobyć to, na czym ci najbardziej zależy.
Zdrowie
Zadbaj o odpowiedni poziom magnezu, którego wciąż brakuje twojemu organizmowi, a od razu poczujesz się lepiej. Słońce przebywa w przyjaznym ci Skorpionie – znaku siły, transformacji i przeobrażenia. Dopisze ci świetne samopoczucie. Będziesz silna, wytrzymała, opanujesz stres.
Neptun obdarzy cię intuicją i dużą przezornością. Wyczujesz stosowny moment i śmiało przystąpisz do działania, podejmując słuszne decyzje. Nie popełnisz żadnego błędu. Lew zaskarbi sobie twoją sympatię.

Baran 21.03 – 20.04
Miłość i rodzina
Splot nieoczekiwanych okoliczności szybko rozwieje twoje wątpliwości. Kiedy w pierwszej połowie listopada Wenus przesunie się do znaku zdroworozsądkowego Koziorożca, przekonasz się, że nie urobisz partnera na swoją modłę, i że twój związek to po prostu walka dwóch silnych osobowości. Zaletą takiej sytuacji będzie jednak to, że przestaniesz się miotać, no i wreszcie podejmiesz konkretną decyzję.
Jeśli postanowisz związać się z kimś zupełnie innym, to poszukasz partnera podobnego do siebie, bo taki, który stanowi twoje przeciwieństwo, okaże się zbyt męczący.
Kariera i pieniądze
Choć nie grozi ci załamanie finansowe, to obawa przed mniejszymi zarobkami zdopinguje cię do działania. Może pojawić się propozycja zarobkowa, lecz nie od razu ci się spodoba. Największe rozterki przeżywać będziesz w czasie pełni Księżyca w znaku Byka (14 listopada). Przy okazji plany, które miałaś wobec niektórych ludzi, mogą spalić na panewce, za to powiodą się te, na których postawiłaś już krzyżyk. Wenus w koniunkcji z Saturnem w ostatniej dekadzie października nie napawa optymizmem. Utwierdzi cię jednak w przekonaniu, że tylko hart ducha i wytrwałość doprowadzą cię do celu.
Zdrowie
Spraw sobie nowe kosmetyki pielęgnacyjne. Codzienne menu wzbogać o świeże warzywa, owoce i kasze. Barany cierpiące na problemy układu pokarmowego mogą teraz odczuwać nasilenie dolegliwości.
Znajdziesz się w dobrym miejscu i we właściwym czasie. Masz wokół siebie życzliwych ludzi, których warto bliżej poznać i warto im zaufać. Nauczysz się czegoś nowego. Kieruj się intuicją, nawet jeśli rozsądek podpowie ci co innego.

Byk 21.04-20.05
Miłość i rodzina
Nie będziesz miała ochoty na podejmowanie zobowiązań, ceniąc sobie wolność i swobodę wyboru. Jeżeli już trwasz w związku, wpływ Urana przebywającego w znaku Barana sprawi, że obudzi się w tobie buntownicza natura. Będziesz chciała albo zacząć wszystko od początku i gruntownie zmienić swoją relację z partnerem, albo stwierdzisz, że czas najwyższy poszukać sobie kogoś nowego. Nie będzie to takie proste, bo pomimo różnych irytujących cech partnera stwierdzisz, że razem nie jest wam aż tak źle.
Kariera i pieniądze
Odniesiesz spory sukces, który zawdzięczać będziesz swojemu uporowi i zdolnościom dyplomatycznym. Możesz się teraz wybić na prowadzenie, stanąć na czele grupy lub zdecydować się na ważne rozmowy ze zwierzchnikami. Również Byki rozglądające się za nową posadą mogą być pewne, że wszystkie sprawy potoczą się w dobrą stronę. Osiągniesz jeszcze więcej, jeśli przestaniesz pouczać innych. Konkurenci i osoby ci nieprzychylne nie będą miały odwagi z tobą zadzierać.
Zdrowie
Cieszyć się będziesz doskonałym zdrowiem, które zapewni ci Mars przebywający w przyjaznym ci znaku Koziorożca (do 9 listopada). Jednak z uwagi na swój niespokojny temperament, a czasami wręcz zaskakującą wybuchowość, łatwo będzie teraz o skaleczenia i urazy.
Sprawy, które dotąd się komplikowały, nieoczekiwanie obrócą się na twoją korzyść. Zanim się więc wycofasz, wytrwaj do końca. Postępuj ostrożnie, aby nie zrobić czegoś, czego byś później żałowała. Nie wyciągaj pochopnych wniosków.

Bliźnięta 21.05-21.06
Miłość i rodzina
Domownicy porządnie dadzą ci w kość. Saturn w koniunkcji z Wenus na przełomie października i listopada sprawi, że przytłoczą cię swoimi problemami, sugerując mniej lub bardziej wprost, że niektóre z nich są z twojej winy. Jeśli tak rzeczywiście jest, to masz twardy orzech do zgryzienia, bo wszystko będziesz musiała wziąć na siebie. Jeśli uważasz inaczej, powinnaś się inteligentnie bronić, w czym pomoże ci Mars przesuwający się 9 listopada do przyjaznego ci znaku Wodnika.
Kariera i pieniądze
To nie jest odpowiedni czas na kosztowne wydatki, jednak na edukację nie żałuj grosza, bo inwestycja w wiedzę zwróci się z nawiązką. Masz szanse lepiej zarobić, chociaż nie zależy to tylko od twoich wysiłków i starań. Będziesz miała jednak szczęście, by znaleźć się w odpowiednim miejscu i we właściwym czasie, co pod koniec października zapewni ci sekstyl Jowisza z Wenus. Sprzyjać ci będzie zarówno wyobraźnia, jak i trzeźwy osąd. Mając głowę na karku i przychylnych ludzi wokół, możesz wiele zdziałać, a na pewno podreperować domowy budżet.
Zdrowie
Warto pomyśleć o poprawieniu formy i przejściu na zdrowszą dietę. Zrób zakupy w sklepiku z ekologiczną żywnością albo wzbogać swoje menu o warzywa i owoce, które rzadko trafiają na twój talerz. Pamiętaj, że im słabsze masz ciało, tym łatwiej ono tobą rządzi.
Poczujesz wiatr w żaglach, a ludzie, którzy nie grają całkiem czysto, będą musieli zacząć się z tobą liczyć. Przed tobą czas brawurowych działań
i podejmowania ryzykownych decyzji. Trzymaj rękę na pulsie.

Rak 22.06-22.07
Miłość i rodzina
Nie ze wszystkimi będzie ci po drodze. Z trudem zaakceptujesz decyzje bliskich, bo wprowadzą one ogromne zmiany także w twoje życie, co zapowiada wywrotowy Uran w kwadraturze do Marsa (przełom października i listopada). Zrozumiesz, że każdy ma prawo do niezależnych wyborów, nawet jeśli przy okazji popełnia mnóstwo błędów. Osoba, która próbuje skłócić cię z kimś ważnym dla ciebie, wpadnie we własne sidła. Jej intencje będą tak czytelne, że na długo straci twoją sympatię. Na szczęście możesz liczyć na przyjaciół.
Kariera i pieniądze
Stwierdzisz, że nadszedł czas zmian, które właśnie teraz warto wprowadzić w życie. Nie będą to posunięcia drastyczne, ale zechcesz poszukać nowych dróg zawodowych albo przynajmniej bardziej zaangażować się w to, co robisz. Gdy Merkury zawędruje do znaku Strzelca (12 listopada), będziesz gejzerem pomysłów, co wzbudzi uznanie szefa. Świetne samopoczucie pozwoli ci z optymizmem spojrzeć w przyszłość, a przy okazji dogadasz się z otoczeniem, zyskując jego poparcie w najważniejszych dla ciebie posunięciach.
Zdrowie
Rekonwalescencja nie przebiegnie tak szybko, jak się spodziewasz, bo sprawa okaże się bardziej złożona. Twój stan zdrowia zależy od wielu czynników, w tym od nastawienia wewnętrznego. Chociaż huśtawka nastrojów oraz to, że zbyt emocjonalnie podchodzisz do kwestii zdrowia, może opóźnić proces leczenia. Niektórych spraw nie zdołasz załatwić od ręki, dlatego zajmij się tym, na co masz realny wpływ, w czym możesz się spełnić. Nie rozpamiętuj zakończonej znajomości. Od Wodnika sporo się nauczysz i zdobędziesz cenne informacje.

Lew 23.07-23.08
Miłość i rodzina
Będziesz miała komu się wyżalić i z kim szczerze porozmawiać. Szczególnie od drugiej dekady listopada, kiedy Wenus rozgości się w znaku lojalnego i wiernego Koziorożca, doświadczysz dobroci i wsparcia ludzi autentycznie ci życzliwych. W trudniejszych momentach nie tylko staną za tobą murem, ale i obdarzą cię zrozumieniem, którego byś się po nich nie spodziewała. Złe wieści z rodzinnych stron na szczęście okażą się przesadzone.
Kariera i pieniądze
Najlepsze efekty przyniesie teraz skoncentrowane i pełne zaangażowania działanie, do którego skłoni cię na początku listopada sekstyl Merkurego z Plutonem. W swych wyborach kieruj się intuicją, ale nie zapominaj też o zdrowym rozsądku, zwłaszcza w odniesieniu do tego, co tyczy się spraw finansowych. Będziesz otwarta na nowe projekty, ale wszystkie pomysły dokładnie prześwietlisz. Niezależnie od zajmowanego stanowiska, zechcesz mieć wiele do powiedzenia, i to niemal w każdej sprawie. Pamiętaj, że w karierze najbardziej pomogą ci umiejętności dyplomatyczne oraz spokój.
Zdrowie
Poziom stresu możesz mierzyć teraz łamliwymi, matowymi włosami i paznokciami. Używki, którymi dotąd raczyłaś się bezkarnie, okażą się bardziej szkodliwe, niż mogłaś przypuszczać. Duże ilości kawy i napojów energetyzujących mogą prowadzić do odwodnienia
organizmu i w konsekwencji do osłabienia. Uważaj na siebie.
Rozsądek i ostrożność połączone z umiejętnością błyskawicznego podejmowania decyzji pozwolą ci zwycięsko wybrnąć ze wszystkich kłopotów. Czeka cię fantastyczna podróż. Zapomnisz o zmartwieniach.

Panna 24.08-23.09
Miłość i rodzina
Najbliżsi będą mieli teraz tak duży wpływ na ciebie, że zrobisz wszystko, o co cię poproszą. Nie potrafisz im odmówić, dlatego w każdej chwili mogą liczyć na twoją pomoc. Jest to fantastyczna postawa, o ile nie dajesz się wykorzystywać. Bądź ostrożna, bo jeśli dasz sobie wejść na głowę, to w końcu nie wytrzymasz i w czasie kwinkunksu Słońca z Uranem (połowa listopada) zareagujesz w sposób bardzo przykry dla otoczenia.
Kariera i pieniądze
Finansowe prosperity szykują się już od początku miesiąca, kiedy przebywający w znaku Skorpiona Merkury utworzy sekstyl z Plutonem gwarantujący dobrą koniunkturę w biznesie. To świetny czas na podpisanie ważnej umowy, kontraktu, dokonania kosztownego zakupu czy inwestycji. Natomiast z dala od pieniędzy trzymaj się w drugiej połowie listopada, kiedy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Neptunem. Możesz albo przepłacić, albo zbyt pochopnie przystać na niekorzystne dla ciebie ustalenia.
Zdrowie
Nie żałuj sobie teraz przyjemności, jednak koniecznie odpowiednio je dawkuj. Poczujesz się silniejsza, jeżeli zdołasz choć w części zapanować nad słabościami i kaprysami. Jeśli dokuczają ci wrzody żołądka, to wraz z jesienną aurą dolegliwości mogą się nasilić. Jeżeli musisz poddać się operacji chirurgicznej, nie odkładaj zabiegu na drugą połowę listopada.
Wodnik okaże się oddanym przyjacielem, nawet jeśli dotąd między wami się nie układało. Skorpion zagrozi twojej pozycji, ale nie posunie się za daleko. Z Baranem dobrze pójdą interesy, a w decydującym momencie stanie on po twojej stronie.

Waga 24.09-23.10
Miłość i rodzina
Chętnie dostosujesz się nawet do bardzo wysokich wymagań partnera i zrobisz wszystko, by znów było między wami jak dawniej. Ukochany doceni twoje starania i gdy w połowie listopada Wenus przesunie się do lojalnego Koziorożca, pięknie wyrazi swoją wdzięczność. Dzieci mogą się nieco buntować, a jednocześnie zachęcą cię do robienia zupełnie nowych rzeczy. Pod ich wpływem zmienisz swoje poglądy na wiele spraw i staniesz się bardziej liberalna. W pierwszej połowie listopada z trudem opanujesz chęć zasypywania pociech prezentami.
Kariera i pieniądze
Staraj się nie ryzykować i nie bierz wszystkiego za dobrą monetę, bo sytuacja na przełomie października i listopada może się pod wpływem kwadratury Marsa z rebelianckim Uranem gwałtownie zmienić. Za to w drugiej połowie miesiąca możesz podpisać ważną umowę. Nikt nie będzie cię rozliczał z dawnych błędów, nawet twoi rywale nieco przystopują, a szef da ci drugą szansę. Śmiało możesz ubiegać się o lepsze stanowisko lub też podejmować ważne decyzje zawodowe. Osiągniesz to, co sobie zaplanujesz.
Zdrowie
Zadbaj o oczy. Przemęczenie i długie wpatrywanie się w ekran
monitora mogą spowodować nie tylko zaczerwienienie spojówek. Odpowiednie lekarstwo okaże się niezbędne, ale w jego doborze kieruj się wskazaniami specjalisty. Jeśli dopiero wychodzisz z choroby, musisz uzbroić się w cierpliwość.Zdecyduj się na śmiałe posunięcia, bo odniesiesz sukces. Jowisz w twoim znaku zapewni ci powodzenie i szczęście niemal na każdym polu. Przed tobą idealny czas na nawiązywanie nowych kontaktów oraz podpisywanie umów.



Źródło: polki.pl/sennik-i-horoskop/horoskop,horoskop-miesieczny-listopad-2016,10010728,artykul.html?gclid=CJr_94mSltACFYoQ0wodeRADCA#Baran



Skomentuj na forum
Forum

Copyright @ 2006-2014 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl