Wyszukaj:
Zaawansowane
Ogłoszeń: 53828
Firm w katalogu: 4942

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ KATALOG MASZYN KATALOG FIRM
Budowlane (10183)
Do drewna (5031)
Do metalu (7782)
Do przetwórstwa tworzyw sztucznych (1245)
Dziewiarskie, kaletnicze, włókiennicze (337)
Opakowaniowe (903)
Poligraficzne (1878)
Rolnicze (17842)
Spożywcze (883)
Transportowe (6210)
Automatyka (461)
Narzędzia (1069)
Usługi (4)
Surowce24.com
Języki:
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
LEASING
DOTACJE
WIADOMOŚCI
TARGI
Polska
Świat
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
FILMY O MASZYNACH
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
bankmaszyn.pl / Wydarzenia / Targi / Warsaw Industry Week 2017


Warsaw Industry Week 2017

Organizator: Warsaw Expo - Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe
Państwo: Polska
Miejsce: Nadarzyn
Strona targów: industryweek.pl
Okres trwania: 2017-11-14 do 2017-11-16

WARSAW INDUSTRY WEEK - branża maszynowa w nowej odsłonie!
Gdzie można nawiązać cenne kontakty, szukać przemysłowego partnera, znaleźć optymalną ofertę dla Twojej firmy? Odpowiedzią jest WARSAW INDUSTRY WEEK - największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane dla branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym obróbki metalu, tworzyw i drewna. Optymalna lokalizacja, know-how w realizacji wydarzeń przemysłowych, specjalistyczne strefy wystawiennicze, profesjonalne sektory tematyczne - to wszystko, by na 3 dni WARSAW EXPO nabrało charakteru przemysłowego miasteczka, gdzie nauka spotyka się z biznesem.
Co wyróżnia nasze targi?
Chcemy, aby nasza wystawa sprostała potrzebom klientów, którzy oczekują od imprezy wszechstronności, kompleksowości i dostępności. Warsaw Industry Week skupi w jednym miejscu wszystkie branże związane z biznesem maszynowym. Niemożliwe? Posiadamy 143 000 m kw. wewnętrznej powierzchni oraz 6 nowoczesnych hal. Dzięki temu jesteśmy na pierwszym miejscu pod względem wielkości wśród centrów targowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.
Strefa młodego inżyniera
Młodzi naukowcy odnoszą sukcesy w Polsce, wygrywają międzynarodowe konkursy, mają genialne pomysły i plany na przyszłość. Jesteśmy z tego dumni i świadomi potencjału jaki w nich drzemie. Dlatego chcemy ułatwić im pierwsze kroki w drodze do kariery. Podczas INDUSTRY WEEK stworzymy strefę kooperacyjną Młodego inżyniera, w której studenci będą mogli zaprezentować swoje projekty, osiągnięcia oraz spotkać się z potencjalnymi pracodawcami. Co więcej, przygotujemy konkurs "Walcz o staż" - nagrodą główną będzie płatny staż u jednej z firm, związanej z branżą maszynową.
Spotkaj rekiny biznesu
Branża przemysłu związana z maszynową obróbką metalu, tworzyw i drewna należy do najprężniej rozwijających się sektorów w Polsce. Fabryki tych firm rozsiane są po całej Polsce. Jednak wszyscy kluczowi gracze mają swoje siedziby w Warszawie. To element wyróżniający nasze targi spośród innych o podobnej tematyce. Na WARSAW INDUSTRY WEEK spotkają się najważniejsze osoby z rynku przemysłowego. Zapraszamy na targi WARSAW INDUSTRY WEEK, które odbędą się od 14 do 16 listopada 2017 r. w Warsaw Expo.

Copyright @ 2006-2014 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl