Wyszukaj:
Zaawansowane
Ogłoszeń: 53715
Firm w katalogu: 5060

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ KATALOG MASZYN KATALOG FIRM
Budowlane (10166)
Do drewna (5033)
Do metalu (7796)
Do przetwórstwa tworzyw sztucznych (1232)
Dziewiarskie, kaletnicze, włókiennicze (340)
Opakowaniowe (912)
Poligraficzne (1758)
Rolnicze (17843)
Spożywcze (886)
Transportowe (6203)
Automatyka (468)
Narzędzia (1068)
Usługi (10)
Surowce24.com
Języki:
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
LEASING
DOTACJE
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
FILMY O MASZYNACH
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
bankmaszyn.pl / Wydarzenia / Nowinki techniczne / Przed nami pierwsza edycja targów Warsaw Pack


Przed nami pierwsza edycja targów Warsaw Pack
2016-02-25

Już za dwa tygodnie rozpoczną się targi Warsaw Pack. Inauguracyjna edycja nowego wydarzenia dla branży opakowań odbędzie się w zlokalizowanym w podwarszawskim Nadarzynie Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w dn. 8-10 marca.

Według organizatorów celem wydarzenia jest między innymi zaprezentowanie najnowszych trendów w branży opakowań oraz szerokiej oferty w zakresie techniki pakowania, w tym maszyn pakujących i linii do pakowania oraz logistyki. Targi mają skupić w jednym miejscu przedstawicieli wielu gałęzi branży opakowań oraz ich klientów i stworzyć dogodne warunki do kontaktów biznesowych w ramach Strefy Kooperacji.

Przestrzeń targowa została podzielona na trzy salony: pierwszy z nich poświęcony jest maszynom, liniom pakującym i urządzeniom do pakowania, drugi - opakowaniom, materiałom do pakowania i recyklingowi opakowań, zaś trzeci - logistyce pakowania i wyposażeniu magazynu.

Na liście wystawców znajduje się jak dotąd kilkadziesiąt firm, między innymi producentów i dostawców maszyn i urządzeń do pakowania, systemów napełniania i dozowania, opakowań z różnych materiałów, systemów transportu i systemów pomiarowych. Oprócz prezentacji rodzimych rozwiązań podczas targów przedstawiona zostanie oferta producentów zagranicznych z Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Szwecji, Danii, Holandii, Chin. W targach udział wezmą także wystawcy zagraniczni bezpośrednio, m.in. Ukrplastic, Verpama AG, Plastco Ukraine Ltd.

Podczas targów zaprezentowana zostanie szeroka gama maszyn i opakowań dla branży rolno-spożywczej - ofertę w tym zakresie przedstawią firmy Sorter, Technopol, Polsad, Fano, Coffee Service, Fenix Systems, E-Pakowarka i inne. Trzeciego dnia targów odbędzie się wydarzenie specjalne skierowane głównie do osób z branży producentów pieczarek, ale także owoców i warzyw - od godz. 12 zostanie rozdanych 10 tys. szt. skrzynek do pieczarek wyprodukowanych na wtryskarce z formą wtryskową firmy Wadim Plast. Warto dodać, że swoją ofertę zaprezentują także inne firmy związane z branżą tworzywową: Milimex, Lacroix Opakowania, Roboplast oraz kilkanaście firm z branży recyklingu opakowań.

Targom towarzyszyć będzie szereg szkoleń, konferencji i prezentacji branżowych. Wśród nich wymienić należy między innymi trzydniową konferencję "Opakowania - człowiek - środowisko - gospodarka", organizowaną przez Krajową Izbę Gospodarczą, COBRO - Instytut Badawczy Opakowań, Polską Izbę Opakowań, Ogólnopolską Izbę Gospodarczą Recyklingu, Związek Pracodawców Przemysłu Opakowań EKO-PAK oraz Warsaw Expo. Celem konferencji jest spotkanie i dyskusja w szerokim gronie przedstawicieli branży opakowaniowej, w tym producentów i importerów, handlu, instytutów naukowych, administracji rządowej oraz podmiotów zajmujących się zbieraniem i recyklingiem odpadów opakowaniowych oraz wypracowanie rekomendacji i wniosków dotyczących optymalnego rozwoju branży opakowań, w tym w zakresie obowiązków wynikających z nowej strategii UE Circular Economy.

Pozostałe prezentacje i szkolenia branżowe dotyczyć będą różnych aspektów działalności firm opakowaniowych, zarówno konkretnych rozwiązań technicznych pozwalających na optymalizację produkcji, jak również perspektyw rynkowych, zagadnień związanych z zagospodarowaniem odpadów czy kwestii finansowych związanych z dotacjami unijnymi czy ryzykiem walutowym.

Głównymi partnerami instytucjonalnymi targów Warsaw Pack są Polska Izba Opakowań oraz COBRO - Instytut Badawczy Opakowań.Źródło: www.plastech.pl/wiadomosci/Przed-nami-pierwsza-edycja-targow-Warsaw-Pack-10346Skomentuj na forum
Forum

Nie ma jeszcze żadnej wypowiedzi. Bądź pierwszy!


Nowinki techniczne
(2017-10-06)
(2017-05-22)
(2017-05-22)
Copyright @ 2006-2014 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl