Wyszukaj:
Zaawansowane
Ogłoszeń: 53716
Firm w katalogu: 5052

Reklama

Kontakt

Pomoc

Zaloguj
 
STRONA GŁÓWNA TWOJE KONTO DODAJ OFERTĘ KATALOG MASZYN KATALOG FIRM
Budowlane (10167)
Do drewna (5036)
Do metalu (7795)
Do przetwórstwa tworzyw sztucznych (1232)
Dziewiarskie, kaletnicze, włókiennicze (340)
Opakowaniowe (912)
Poligraficzne (1757)
Rolnicze (17843)
Spożywcze (885)
Transportowe (6203)
Automatyka (468)
Narzędzia (1068)
Usługi (10)
Surowce24.com
Języki:
Ładowanie kursów walut
--------- »
--------- »
--------- »
--------- »
Przeliczaj ceny na:
LEASING
DOTACJE
WIADOMOŚCI
TARGI
NOWINKI TECHNICZNE
ZDJĘCIA
WIDEO Z OGŁOSZEŃ
FILMY O MASZYNACH
O NAS
REGULAMIN
REKLAMA
KONTAKT
bankmaszyn.pl / Wydarzenia / Nowinki techniczne / KMP Plastics z dwoma nowościami w Targach Kielce


KMP Plastics z dwoma nowościami w Targach Kielce
2017-05-22

Kieleckie targi przetwórstwa tworzyw sztucznych są ważnym miejscem spotkań biznesowych i prezentacji ofert, w szczególności premier produktowych.

Maszyna Twin Sheet prezentowana przez firmę Geiss ma zamkniętą komorę co pozwala na formowanie w technologii Twin Sheet dowolnych materiałów termoplastycznych o dowolnej grubości i dużych rozmiarach

Podczas targów Plastpol 2017 pojawi się wiele nowości produktowych. Na stoisku firmy KMP Plastics (hala C-17), będzie możliwość bliższego przyjrzenia się pracy dwóch premierowych urządzeń – maszyny do termoformowania T10 w technologii TWIN SHEET oraz wielokomponentowego dozownika grawimetrycznego typu Batch Blender.

Maszyna do termoformowania T10 w technologii TWIN SHEET niemieckiej firmy Geiss to pierwsza tego typu urządzenie w Polsce, które zostało wyposażone w opcję TWIN SHEET – co umożliwia termoformowanie w jednym cyklu 2 płyt oraz jednoczesne ich zgrzanie. W efekcie otrzymujemy wyrób pusty w środku, o sztywności większej niż w przypadku produkcji z dwóch płyt niezależnie. W przypadku produkcji z dwóch płyt w oddzielnych cyklach dochodzi jeszcze operacja zgrzewania lub klejenia elementów co znacznie wydłuża czas cyklu i zwiększa koszty produkcji. Przykłady zastosowania wyrobów wykonanych w technologii Twin Sheet to między innymi: palety transportowe, elementy karoserii i wnętrza samochodów, obudowy urządzeń elektronicznych, kolektory, elementy łodzi lub małe łodzie czy deski surfingowe. Ze względu na zastosowane rozwiązania maszyna jest najbardziej produktywną i najbardziej ekonomiczną maszyną dostępną na rynku.

Dozownik od holenderskiej firmy Ferlin
Ferlin jest pierwszym europejskim producentem dozowników grawimetrycznych typu Batch Blender. Maszyna tego producenta przeznaczona jest do precyzyjnego dozowania granulatu lub przemiału. Dozownik posiada unikalny moduł grawimetryczny i unikalny algorytm odczytu wagi z tensometrów. Dozownik jest odporny na wibracje, a montaż dozownika wielokomponentowego zastosowano bezpośrednio na gardzieli wtryskarki. Po instalacji dozownika bezpośrednio na gardzieli wtryskarki mamy pewność, że dozownik będzie pracował precyzyjnie bez żadnego zatrzymania powodowanego wibracjami wtryskarki. Innowacją w dozownikach Ferlin jest alokacja Ferlin Bridge, która pozwala m.in. na sterowanie dozownikiem poprzez tablet lub inne urządzenie z przeglądarką internetową.

Targi Plastpol 2017 odbędą od 23 do 26 maja w Targach Kielce.Źródło: www.targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,kmp-plastics-z-dwoma-nowosciami-w-targach-kielce,19876.chtmwww.targikielce.pl/pl/aktualnosci,1,dwie-nowosci-produktowe-od-tubes-international-w-targach-kielce,19884.chtmSkomentuj na forum
Forum

Nie ma jeszcze żadnej wypowiedzi. Bądź pierwszy!


Nowinki techniczne
(2017-10-06)
(2017-05-22)
(2017-05-22)
Copyright @ 2006-2014 Ekomer. All rights reserved Regulamin | Polityka cookies | Rejestracja | Logowanie
Wykonanie KOTNIS.pl